BIP
A A A
BIP Gminna Przychodnia Dąbrowa Chełmińska

Bieżące informacje w związku z utrzymującym się stanem epidemii koronawirusa

05.06.2020

W związku z utrzymywaniem się stanu epidemii COVID–19 nadal stosujemy zasady reżimu sanitarnego zalecanego dla poradni POZ. Nie zgłaszamy się osobiście do przychodni i nie przychodzimy umówić się na wizytę. Dzwonimy w celu uzyskania teleporady od lekarza, pielęgniarki lub położnej pod numery telefonów podanych poniżej.


Dąbrowa Chełmińska tel. 52 381 60 34
Czarże tel. 52 381 65 03
Ostromecko tel. 52 381 76 16


Podczas teleporady lekarz może wystawić recepty, zwolnienia, skierowania, zaświadczenia. Ze względu na dużą ilość udzielanych teleporad prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w oczekiwaniu na konsultację.


Jeżeli podczas telekonsultacji pracownik medyczny uzna, że wizyta w przychodni jest konieczna, pacjent zostanie umówiony na konkretny termin. Zapewniamy, że wszyscy Pacjenci otrzymują nasze wsparcie i mimo zmienionych zasad funkcjonowania ochrony zdrowia nikt nie pozostanie sam ze swoim problemem.


W związku ze zbliżającymi się wyjazdami wakacyjnymi przypominamy o konieczności stosowania zasad bezpiecznego korzystania z przestrzeni publicznej i obiektów zamkniętych dostępnych m.in. na stronie www.gov.pl/web/koronawirus.

Opublikował: Piotr Paweł Karbowniczek
Publikacja dnia: 05.06.2020

Dokument oglądany razy: 142
« inne aktualności